Statická reklama

Vážení záujemcovia o statický druh reklamy.  Máte problém s tým, že sú klasické bilbordové plochy obsadené, respektíve umiestnené a osadené tak, že nevyhovujú Vašim požiadavkám. Napriek tomu sa potrebujete zviditeľniť a chcete sa propagovať?

Čo tak to spojiť účelne s nami? Či už formou umiestnenia reklamného mobilného bilbordového vozíka staticky na vami vybrané a dohodnuté miesto? Veľmi pružná a efektívna forma pre potrebu rýchleho dosahu a reklamnej propagácie najmä na krátkodobé akcie.

Alebo hladáte niečo viac? Ako jediní na Slovensku ponúkame širokú špaletu konštrukciíí billbordov a megabordov umiestnených kamkoľvek na voľnú plochu v poliach pri cestách alebo na Vami vybraných pozemkoch podľa potreby.

Sme spoločnosť, ktorá dbá na precízne odvedenú prácu, ktorá stavia na kvalitných základoch a praxi. Váš dopyt posúdime a odporúčime Vám najlepšiu variantu. Konštrukcie máme skladom a vieme ich umiestniť podľa potreby na celom území Slovenska. Cenovú ponuku Vám prispôsobime na mieru tak, aby zahŕňala kompletnú službu vrátane dopravy a inštalácie na mieste. Odporúčaná doba nájmu je 3-6 mesiacov alebo dlhšie.