Naša ponuka

Naša ponuka

Reklamná plocha v ponuke:

Veľký Mobilný bilbord – vozík ťahaný za autom

– reklamná plocha 5100 x 2400 cm spolu 12,240 m2

Mobilný bilbord – bicykel s vozíkom

– reklamná plocha 1500 x 1000 cm spolu 1,50 m2

Mobilný bilbord – živý

– reklamná plocha 1500 x 650 cm a 640 x 650 cm spolu 1,39 m2

Výhody pojazdnej reklamy

Schopnosť osloviť veľké množstvo ľudí súčasne, schopnosť umiestnenie reklamy na mieste, kde nie je možné umiestniť pevný bilbord, schopnosť ponúknuť netradičný spôsob reklamnej možnosti a typu reklamy, schopnosť prispôsobenia mobilnej reklamy v lokalite, ktorú zákazník potrebuje osloviť, flexibilná a dynamická za každej situácie.

Mobilná reklama-vozík ťahaný za autom

Záleží na výbere plochy a na materiály zhotovenia Vašej reklamy. Reklamný vozík ťahaný automobilom patrí k ponuke mobilných reklám, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi populárne. Účinnosť takejto reklamy je mnohonásobne vyššia ako účinnosť statických billboardov. Je veľmi obľúbená najmä u našich susedov v Čechách a Poľsku, kde túto službu ponúka veľké množstvo spoločností. Mobilná reklama svojou podstatou oslovuje všetkých zákazníkov, ktorí sa pohybujú na miestach pri frekventovaných cestách alebo parkoviskách. V ponuke sú reklamné plochy o rozmeroch 5100x2400cm, ktoré sú osadené na vozík. Veľkou devízou je to, že reklamné plochy sú viditeľné z viacerých uhlov. Pohyblivá jazdná súprava vzbudzuje u ľudí zvedavosť a ak je doplnená o zvukový efekt zanecháva v podvedomí  klienta nezmazateľnú stopu spojenú s Vašou reklamou.

Mobilný bilbord – živý

Našou ponukou vieme maximálne a unikátne dostať Vašu reklamu do pozornosti ľudom. Ako veľmi účinný nástroj marketingu je pohyblivý reklamný panel, ktorý je umiestnený na chrbte promotéra. Ten sa môže pohybovať na miestach priamo určených zákazníkom, priamo v epicentre Vášho konkrétneho záujmu. Promotér nielenže vzbudzuje pozornosť veľkým svietiacim billboardom na sebe, ale veľká výhod je aj to, že má voľné ruky a tým pádom môže rozdávať propagačné letáky a propagovať tak Vašu spoločnosť priamym potencionálnym zákazníkom.

Akákoľvek Vaša úspešná kampaň je pre nás vizitkou našej kvalitne odvedenej práce.

Kľúčová úloha v kampani je výber vhodného miesta propagácie a kvalitných ľudí, ktorí kampaň prezentujú. Pripravenosť promotérov a výber vhodného miesta Vám vynaložené prostriedky na kampaň rýchlo a účelne vrátia záujmom ľudí o Vaše služby, či tovar.

Organizácia Vašej kampane:

Akákoľvek Vaša kampaň  spojená s odbornými znalosťami našej reklamno-pracovnej skupiny u mocní silu a…. Vašej kampane, zvládne náročnú organizáciu a vyberie najvhodnejšie prostriedky marketingu. Spoločne sa tak budete podieľať na vytvorení konceptu k najlepšiemu osloveniu zákazníka.

Skupina pozostáva z marketingového manažéra, supervízora a samotných promotérov pracujúcich v teréne.

VÝHODY ŽIVEJ REKLAMY:

  • Účelne zapadá do vnútorného aj vonkajšieho prostredia a je ideálna aj v noci.
  • Promotér má po celú dobu voľné ruky, kedy môže rozdávať reklamné letáky a materiály, prípadne zbierať a zapisovať získané informácie.
  • Promotér sa môže pohybovať priamo na miestach, ktoré objednávateľ vytipuje pre oslovenie svojho okruhu zákazníkov a klientov.
  • Vnímame ho ako celok chodiacej, hovoriacej, a svietiacej reklamy, ktorá je zároveň originálnym spôsobom propagácie so zvýšeným záujmom pozornosti ľudí.
  • Živý billboard je mnohonásobne účinnejší ako statický reklamný billboard.
  • Billboardy sú vybavené LED podsvietením.

Živý billboard ako jedna z nových, veľmi účinných reklamných pútačov, ktoré svojou jedinečnosťou predstavujú maximálnu dostupnú kapacitu využitia Vašej reklamy v akomkoľvek prostredí. Jedná sa relatívne o veľkú plochu (1500x650cm) umiestnenú na chrbte promotéra, ktorá svojou podstatou vždy okoloidúceho osloví. Najčastejšie ju vieme využiť na frekventovaných miestach s veľkou fluktuáciou ľudí ako sú napríklad, centrá miest, obchodné centrá, koncerty a festivaly, výstavy, veľtrhy a iné. Reklamné billboardy sú vybavené LED podsvietením a preto sú vhodné aj na nočné promo akcie. V prípade potreby môže promotér postaviť billboard na zem a oprieť ho o stojan.

„Živé billboardy jednoducho nedokážete prehliadnuť“.

Doplnkové informácie

V ponuke máme možnosť aj grafického spravovania Vašej reklamy, potlače, bannerov a výroby zákazkového oblečenia s logom Vašej firmy (ceny sú na vyžiadanie).

Každý z:

  • Veľký mobilný bilbordový vozík,
  • Mobilný reklamný bilbord živý,

Na vyžiadanie je možné doplniť a obohatiť vašu reklamu o audio nahrávku, ktorá rozšíri vašu obrazovú stránku reklamy o zvukový efekt. Ako povinná súčasť každej reklamy je foto-dokumentácia, propagácie Vašej kampane prostredníctvom našej webovej stránky www.reklamavpohybe.sk a na Facebooku( https://www.facebook.com/LeXtomsro/?ref=bookmarks ).

Uvedené ceny uvádzané na webe sú bez DPH.

Pre klientov ponúkame aj vernostný program v podobe bonusových zliav, ktoré sa odzrkadlia v konečných cenách Vášho prenájmu. Do vernostného programu sa dostávate po prvej objednávke našich reklamných služieb a zároveň Vám bude vygenerovaná systémová klubová karta.