Mobilná reklama

Reklamná plocha v ponuke:

Veľký Mobilný billbord – vozík ťahaný za autom

– reklamná plocha 5100 x 2400 cm

Mobilný billbord – bicykel s vozíkom

– reklamná plocha 1200 x 900 x 1700 cm

Mobilný billbord – živý

– reklamná plocha zadná 1500 x 650 cm a predná 640 x 650 cm

Výhody pojazdnej reklamy

Schopnosť osloviť veľké množstvo klientov súčasne, schopnosť umiestnenie reklamy na mieste, kde nie je možné umiestniť pevný billbord, schopnosť ponúknuť netradičný spôsob reklamnej možnosti a typu reklamy, schopnosť prispôsobenia mobilnej reklamy v lokalite, ktorú zákazník potrebuje osloviť, flexibilná a dynamická za každej situácie.

Mobilná reklama-vozík ťahaný za autom

Záleží na výbere plochy a na materiály zhotovenia Vašej reklamy. Reklamný vozík ťahaný automobilom patrí k ponuke mobilných reklám, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi populárne. Účinnosť takejto reklamy je mnohonásobne vyššia ako účinnosť statických billboardov. Je veľmi obľúbená najmä u našich susedov v Čechách a Poľsku, kde túto službu ponúka veľké množstvo spoločností. Mobilná reklama svojou podstatou oslovuje všetkých zákazníkov, ktorí sa pohybujú na miestach pri frekventovaných cestách alebo parkoviskách. V ponuke sú reklamné plochy o rozmeroch 5100x2400cm, ktoré sú osadené na vozík. Veľkou devízou je to, že reklamné plochy sú viditeľné z viacerých uhlov. Pohyblivá jazdná súprava vzbudzuje u ľudí zvedavosť a ak je doplnená o zvukový efekt zanecháva v podvedomí  klienta nezmazateľnú stopu spojenú s Vašou reklamou.

Mobilný bilbord – bicykel s vozíkom

V našej ponuke máme k dispozícií aj elektro bicykle s reklamnou plochou, ktorú dlhodobo ponúkame najmä mimo Slovenska. Tento spôsob reklamy sa osvedčil najmä pri kampaniach smerovaných na klienta, kedy potrebuje klientovi odovzdať nielen posolstvo z bannera, ale aj niečo povedať, vysvetliť. Najčastejšie využitie je na námestiach v uliciach či festivaloch. Netreba sa na tento spôsob pozerať len ako formu reklamy bez kontaktu s klientom, ale vedieť ako kampaň v takejto podobe pripraviť priamo na klienta. Tento mobilný prvok patrí k najefektívnejšej forme osobných kontaktových kampaní.

Mobilný bilbord – živý

Našou ponukou vieme maximálne a unikátne dostať Vašu reklamu do pozornosti ľudom. Ako veľmi účinný nástroj marketingu je pohyblivý reklamný panel, ktorý je umiestnený na chrbte promotéra. Ten sa môže pohybovať na miestach priamo určených zákazníkom, priamo v epicentre Vášho konkrétneho záujmu. Promotér nielenže vzbudzuje pozornosť veľkým svietiacim billboardom na sebe, ale veľká výhod je aj to, že má voľné ruky a tým pádom môže rozdávať propagačné letáky a propagovať tak Vašu spoločnosť priamym potencionálnym zákazníkom.

Akákoľvek Vaša úspešná kampaň je pre nás vizitkou našej kvalitne odvedenej práce.

Kľúčová úloha v kampani je výber vhodného miesta propagácie a kvalitných ľudí, ktorí kampaň prezentujú. Pripravenosť promotérov a výber vhodného miesta Vám vynaložené prostriedky na kampaň rýchlo a účelne vrátia záujmom ľudí o Vaše služby, či tovar.